گروه مهندسی اِتاپاور ETA Power

گروه مهندسی اِتاپاور (ETA Power) در سال 1397 با هدف خودکفایی علمی در حوزه صنایع الکترونیکی و تجاری سازی ایده در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات مبدل انرژی الکتریکی برای استفاده در صنایع مورد نیاز کشورآغاز به کار نمود.
این شرکت با تدوین منشور حقوق مشتری، اصل کاری خود را بر پایه رضایت مشتری بنا نهاده و سعی دارد همگام با فروش تجهیزات و اقلام مورد نیاز مشتری، ارائه خدمات فنی و مهدسی، طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیکی طبق نیاز و نظر مشتری را نیز ارائه دهد.
هدف :
ایجاد ارزشهای جدید و جلب و نگهداشت مشتریان با ارائه بهترین محصولات و خدمات.
چشم انداز :
ما قصد داریم در نوآوری و كیفیت بهترین باشیم. بنابراین خود را موظف می‌دانیم تا فرآیندهای كاریمان را به طور مداوم اصلاح نموده و در جهت بهینه‌سازی آنها گام برداریم.
ماموریت :
برقراری ارتباط مستمر با مشتریان جهت ارائه محصولات و خدماتی که فراتر از انتظار آنان است.

اینورتر
گروه فنی اتاپاور

بله، گروه مهندسی اتاپاور، در زمینه ی سفارشی سازی اینورتر نیز فعالیت دارد بنابراین طبق سفارش مشتری و میزان ولتاژ و آمپر مورد نظر، اینورتر درخواستی مشتری طراحی و تولید می شود.

بله دستگاه های اینورتر تولید شده توسط گروه مهندسی اتاپاور دارای راهنمای فارسی هستند و به راحتی چگونگی استفاده از دستگاه را توضیح می دهد.

انواع اینورترهای تولید شده توسط گروه مهندسی اتاپاور دارای خدمات پس از فروش بوده و می توانید از سایر خدمات از قبیل تعمیر اینورتر، ups و انواع پاورنیز استفاده نمایید.

لوازم برقی زیر به خوبی با موج سینوسی متغییر کار می کنند: باتری های قابل شارژ، کامپیوترها، لوازم خانگی موتور دار مانند چرخ گوشت، توستر، قهوه ساز، اکثر لوزام استریو، پرینتر های جوهر افشان، یخچال و فریزر، تلویزیون، سیستمهای وی سی آر، بسیاری از مایکرو ویو ها و …
لوازم برقی زیر با موج سینوسی متغییر مشکل دارند:
بعضی از ساعتهای دیجیتال، برخی از باتری های قابل شارژ، برخی از ابزار های دستی یا قابل حمل شارژی.
توجه داشته باشید که برای تجهیزات حساس مانند وسایل ارتباطی، اسیلوسکوپ، تجهیزات ویدئویی، وسایل ارتباطی، و غیره باید از اینورتری با موج سینوسی کامل استفاده کنید.

سوالات متداول درباره اینورتر

در این بخش به سولاتی در رابطه با اینورتر و نحوه ی استفاده از آن همچنین گارانتی و ضمانت نامه آن پاسخ داده شده است. این سوالات جزء پر تکرارترین قسمت از صحبت مشتریان ما می باشد.

باید به این نکته اشاره شود که اینورتر های تولیدی گروه مهندسی اتاپاور دارای گارانتی هستند و استفاده از آن ها به راحتی امکان پذیر می باشد علاوه بر آن، تمامی دستگاه های مبدل برق (اینورتر) دارای دفترچه راهنمای فارسی هستند.

قبل از خرید هر محصول از گروه مهندسی اتاپاور، مشتریان توضیحات را به صورت کامل توسط مشاوران شرکت دریافت می کنند.

گاهی اوقات دستگاه خریداری شده از شرکت های گوناگون نیز ممکن است دچار مشکل شود در این صورت متخصصان گروه مهندسی اتاپاور آمادگی کامل برای تعمیر اینورتر یا مبدل برق شما را دارند.

0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

مشاوره کامل قبل از انتخاب محصول

گروه مهندسی اتاپاور با داشتن تجربه ساخت انواع اینورتر و نیروهای متخصص، مشتریان را قبل و بعد از خرید محصول مورد نظرشان، صبورانه و دلسوزانه راهنمایی میکنند.

فروش باتری خودرو و تجهیزات الکتریکی

فروش باتری های مک و صبا باتری از خدمات دیگر گروه مهندسی اتاپاور به حساب می آید.

تولید و طراحی خلاقانه

با توجه به مشکلات دستگاه های چینی که امروزه نیز در بازار فروش فراوانی پیدا کرده است، گروه مهندسی اتاپاور اولین تولید کننده دستگاه اینورتر تمام سینوسی ایران محسوب می شود که سعی در رفع ایرادات فنی و تولید خلاقانه دارد.

قیمت مناسب

گروه مهندسی اتاپاور برای جلب رضایت بیشتر مشتریان سیستم قیمت بسیار منعطفی برای تولید محصولات و خدمات خود در زمینه اینورتر در نظر گرفته است.